ubezpieczenie oc

Jak dobrze wybrać ubezpieczenie samochodu?
Generalna zasada przy kupnie ubezpieczenia brzmi: ubezpieczenie powinno posiadać możliwie najszerszy zakres przy jak najniższej składce. Polisa OC samochodu jest obowiązkowa, ale jeśli chcemy, aby ubezpieczenie samochodowe obejmowało nie tylko osoby trzecie, lecz także szkody w naszym samochodzie wtedy konieczna jest polisa autocasco (AC). Z uwagi na kradzieże samochodów warto wykupić ubezpieczenie samochodowe AC z rozszerzeniem o ryzyko kradzieży.

10 komentarzy:

 1. Samo ubezpieczenie OC jest podstawowym ubezpieczeniem jakie każdy z nas powinien posiadać gdy ma auto. Dlatego jeśli mi zdarza się przedłużać polisę OC to robię to w https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ubezpieczenie-oc z racji tego, że nigdy nie miałam żadnych problemów z tą firmą. Poza tym dostajemy w takich miejscach dużo niższe ceny niż gdzieś indziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Samo ubezpieczenie samochodu jest bardzo ważne i ja za każdym razem staram się je wykupować regularnie. Tym bardziej, że nie jest wcale trudno znaleźć tanie ubezpieczenie https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najtansze-ubezpieczenie-oc/ dzięki któremu jeździmy bezpiecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki porównywarce OC ze strony https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ szybko i rzetelnie zestawisz oferty kilkunastu towarzystw i wybierzesz najtańszą polisę dla siebie. Mam nadzieję, ze ta oferta zainteresuje cię równie mocno, jak mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy z nas kto posiada pojazd mechaniczny ma obowiązek również posiadać ubezpieczenie OC. Ogólnie bardzo dużo ciekawych rzeczy o ubezpieczeniach można dowiedzieć się z http://kompleksowaochrona.pl/ gdzie ubezpieczenia są tam numerem jeden.

  OdpowiedzUsuń
 5. Samo ubezpieczenie pojazdu jest bardzo ważne i przede wszystkim obowiązkowe. Ja jestem zdania, że warto w takich wypadkach jest korzystać z kalkulatora OC i AC https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac gdyż za jego pomocą jesteśmy w stanie wybrać sobie najkorzystniejszą polisę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepiej wybrać właśnie OC i AC, wcale nie musi to dużo drożej wychodzić. Dużo zależy od konkretnej oferty towarzystwa ubezpieczeniowego. Szybko porównać można na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac, warto się takimi wspierać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Od siebie mogę dodać, że w kwestii ubezpieczenia samochodu warto jest zajrzeć na tę stronę http://kompleksowaochrona.pl/ . Znajdziecie tu sporo opcji zapewniających kompleksową ochronę i na pewno warto jest się tym zainteresować

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli faktycznie mamy auto to jak najbardziej takie ubezpieczenie jest ważne. Muszę przyznać, że ja również mam w pakiecie pomoc drogową https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ gdybym takiej pomocy na drodze potrzebował.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ogólnie samo ubezpieczenie jest obowiązkowe tak samo jak posiadanie dowodu rejestracyjnego. Ja jeszcze mogę dodać, że również warto jest wiedzieć o tym co napisano w https://bravio.pl/zabrany-dowod-rejestracyjny-wezwij-pomoc-drogowa/ gdyż zabrany dowód rejestracyjny to może być problem.

  OdpowiedzUsuń