ubezpieczenia samochodu

WYPOWIDEZENIE UBEZPIECZENIA OC
Ubezpieczenie samochodu należy wypowiedzieć miesiąc przed upływem roku ubezpieczeniowego. Rok ubezpieczeniowy często pokrywa się z rokiem kalendarzowym. W takim przypadku ubezpieczenie samochodu należy złożyć 30. listopada 2010. Ubezpieczenie należy złożyć w formie pisemnej bez podawania przyczyny. Jeżeli nie wypowiedzą Państwo do 30.listopada, ubezpieczenie zotanie przedłużone o kolejny rok.

13 komentarzy:

 1. Jak się znajdzie dobrą firmę to nie ma potrzeby wypowiadać. Korzystam z https://www.ubezpieczdirect.pl/ i nie ma mowy o jakimś wypowiedzeniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zazwyczaj jest, że każdy kierowca chce znaleźć jak najtańsze dla siebie ubezpieczenie pojazdu. Osobiście jestem zdania, że najlepiej można to zrobić poprzez kalkulator https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ który pozwoli nam wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze kupuje ubezpieczenie oc razem z polisą mieszkaniową i zawsze wybieram w oparciu o ten ranking https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ranking bo to mi zapewnia najlepszą ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre ubezpieczenie to podstawa, ja swoje wraz z AC znalazłam tutaj: https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator/oc-ac/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywistym jest, że posiadając pojazd mechaniczny musimy mieć chociaż niezbędne ubezpieczenie OC. Jednak ja wolę być zawsze przezorny i ubezpieczenie mojego mieszkania za każdym razem znajduję poprzez kalkulator https://cuk.pl/kalkulator-ubezpieczenia-mieszkania-i-domu który jest dla mnie narzędziem idealnym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze swojej strony mogę polecić stronę, gdzie znajdziesz kalkulator OC: https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ Znajdziesz wśród nich zarówno obowiązkowe OC oraz dodatkowe ubezpieczenia takie jak assistance, NNW, ochrona szyb, czy też ochrona opon.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostawię również namiar na stronę http://kompleksowaochrona.pl/ - tutaj dostępne są kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne, obowiązkowe oraz dodatkowe. Można także znaleźć inne kategorie jak ubezpieczenie na życie, podróżne itd. Pamiętajcie że jak bierzecie NNW różnego typu to się potem to wszystko sumuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Ubezpieczałem auto na https://cupomat.pl i wypowiedzenie zrobili za mnie :D ale jeśli ktoś szukałby wzór rezygnacji z ubezpieczenia to też można znaleźć na ich stronie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to moim zdaniem sporo ciekawych i wartych uwagi ofert znajdziecie tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ . Na pewno warto jest tutaj zajrzeć jeśli szukacie takich produktów

  OdpowiedzUsuń
 10. Można załatwić to online, albo i też umówić się z agentem od ubezpieczeń. Przemyślcie sobie to dobrze. Może i tu firma ubezpieczeniagrabowski.pl wam pomoże, także i przy innych ubezpieczeniach.

  OdpowiedzUsuń
 11. skoro jesteśmy w temacie ubezpieczeń komunikacyjnych to trzeba poruszyć temat posiadania przy sobie dowodu opłaty polisy, jak także dowodu rejestracyjnego czy prawa jazdy. jakbyście chcieli się jak to prawnie wygląda to w artykule https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/czy-trzeba-miec-przy-sobie-oc-dowod-rejestracyjny-i-prawo-jazdy-aktualne-przepisy-2020/ temat został wyjaśniony

  OdpowiedzUsuń
 12. Samochody mamy różne, niekonicznie nowe. Czasem są to takie auta, których już się nie opłaca ubezpieczać. Żeby stało takie auto to też nie ma sensu, to już lepiej je sprzedać. Jak się dowiadywałem to w https://auto-skup24h.pl jest możliwość sprzedaży też takich aut, które nie mają OC czy przeglądu technicznego. Ta firma specjalizuje się w skupowaniu aut w bardzo różnym stanie. Transakcja u nich jest szybka i bezproblemowa.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo korzystne są ubezpieczenia kartuzy i tutaj w pierwszej kolejności polecam się wybrać, by znaleźć korzystne ubezpieczenie. Najlepiej oferty porównywać, bo właśnie w ten sposób możemy znaleźć najniższe ceny

  OdpowiedzUsuń