ubezpieczenie oc

Jak dobrze wybrać ubezpieczenie samochodu?
Generalna zasada przy kupnie ubezpieczenia brzmi: ubezpieczenie powinno posiadać możliwie najszerszy zakres przy jak najniższej składce. Polisa OC samochodu jest obowiązkowa, ale jeśli chcemy, aby ubezpieczenie samochodowe obejmowało nie tylko osoby trzecie, lecz także szkody w naszym samochodzie wtedy konieczna jest polisa autocasco (AC). Z uwagi na kradzieże samochodów warto wykupić ubezpieczenie samochodowe AC z rozszerzeniem o ryzyko kradzieży.

2 komentarze:

  1. Samo ubezpieczenie OC jest podstawowym ubezpieczeniem jakie każdy z nas powinien posiadać gdy ma auto. Dlatego jeśli mi zdarza się przedłużać polisę OC to robię to w https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ubezpieczenie-oc z racji tego, że nigdy nie miałam żadnych problemów z tą firmą. Poza tym dostajemy w takich miejscach dużo niższe ceny niż gdzieś indziej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Samo ubezpieczenie samochodu jest bardzo ważne i ja za każdym razem staram się je wykupować regularnie. Tym bardziej, że nie jest wcale trudno znaleźć tanie ubezpieczenie https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najtansze-ubezpieczenie-oc/ dzięki któremu jeździmy bezpiecznie.

    OdpowiedzUsuń