ubezpieczenia samochodu

WYPOWIDEZENIE UBEZPIECZENIA OC
Ubezpieczenie samochodu należy wypowiedzieć miesiąc przed upływem roku ubezpieczeniowego. Rok ubezpieczeniowy często pokrywa się z rokiem kalendarzowym. W takim przypadku ubezpieczenie samochodu należy złożyć 30. listopada 2010. Ubezpieczenie należy złożyć w formie pisemnej bez podawania przyczyny. Jeżeli nie wypowiedzą Państwo do 30.listopada, ubezpieczenie zotanie przedłużone o kolejny rok.

5 komentarzy:

 1. Jak się znajdzie dobrą firmę to nie ma potrzeby wypowiadać. Korzystam z https://www.ubezpieczdirect.pl/ i nie ma mowy o jakimś wypowiedzeniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zazwyczaj jest, że każdy kierowca chce znaleźć jak najtańsze dla siebie ubezpieczenie pojazdu. Osobiście jestem zdania, że najlepiej można to zrobić poprzez kalkulator https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ który pozwoli nam wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze kupuje ubezpieczenie oc razem z polisą mieszkaniową i zawsze wybieram w oparciu o ten ranking https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ranking bo to mi zapewnia najlepszą ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre ubezpieczenie to podstawa, ja swoje wraz z AC znalazłam tutaj: https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator/oc-ac/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywistym jest, że posiadając pojazd mechaniczny musimy mieć chociaż niezbędne ubezpieczenie OC. Jednak ja wolę być zawsze przezorny i ubezpieczenie mojego mieszkania za każdym razem znajduję poprzez kalkulator https://cuk.pl/kalkulator-ubezpieczenia-mieszkania-i-domu który jest dla mnie narzędziem idealnym.

  OdpowiedzUsuń