ubezpieczenia samochodu

WYPOWIDEZENIE UBEZPIECZENIA OC
Ubezpieczenie samochodu należy wypowiedzieć miesiąc przed upływem roku ubezpieczeniowego. Rok ubezpieczeniowy często pokrywa się z rokiem kalendarzowym. W takim przypadku ubezpieczenie samochodu należy złożyć 30. listopada 2010. Ubezpieczenie należy złożyć w formie pisemnej bez podawania przyczyny. Jeżeli nie wypowiedzą Państwo do 30.listopada, ubezpieczenie zotanie przedłużone o kolejny rok.

7 komentarzy:

 1. Jak się znajdzie dobrą firmę to nie ma potrzeby wypowiadać. Korzystam z https://www.ubezpieczdirect.pl/ i nie ma mowy o jakimś wypowiedzeniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zazwyczaj jest, że każdy kierowca chce znaleźć jak najtańsze dla siebie ubezpieczenie pojazdu. Osobiście jestem zdania, że najlepiej można to zrobić poprzez kalkulator https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ który pozwoli nam wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze kupuje ubezpieczenie oc razem z polisą mieszkaniową i zawsze wybieram w oparciu o ten ranking https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ranking bo to mi zapewnia najlepszą ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre ubezpieczenie to podstawa, ja swoje wraz z AC znalazłam tutaj: https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator/oc-ac/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywistym jest, że posiadając pojazd mechaniczny musimy mieć chociaż niezbędne ubezpieczenie OC. Jednak ja wolę być zawsze przezorny i ubezpieczenie mojego mieszkania za każdym razem znajduję poprzez kalkulator https://cuk.pl/kalkulator-ubezpieczenia-mieszkania-i-domu który jest dla mnie narzędziem idealnym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze swojej strony mogę polecić stronę, gdzie znajdziesz kalkulator OC: https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ Znajdziesz wśród nich zarówno obowiązkowe OC oraz dodatkowe ubezpieczenia takie jak assistance, NNW, ochrona szyb, czy też ochrona opon.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostawię również namiar na stronę http://kompleksowaochrona.pl/ - tutaj dostępne są kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne, obowiązkowe oraz dodatkowe. Można także znaleźć inne kategorie jak ubezpieczenie na życie, podróżne itd. Pamiętajcie że jak bierzecie NNW różnego typu to się potem to wszystko sumuje

  OdpowiedzUsuń